Bestuursleden gezocht

Wij zijn hard op zoek naar mensen die het leuk zouden vinden om ons bestuur te versterken.

We zoeken, onder andere, iemand die vooral het administratieve deel van de stichting op zou willen pakken (denk aan het opstellen van de deelnemers- en de vrijwilligerslijst) en/of het creatieve deel (denk bijv. aan het organiseren van de spelmiddag). Daarnaast zijn wij ook op zoek naar bestuursleden die ons op andere manieren kunnen helpen, zoals met het verzamelen van hout en/of sponsoren.

Gewenst is dat je de nodige vergaderingen kunt bijwonen (zo’n 5 ├á 6 per jaar) en dat je aanwezig kunt zijn gedurende de week dat het Timmerdorp plaatsvindt. Het betreft uiteraard een vrijwillige functie.

Wat bieden wij jou dan? Een gezellig team om mee samen te werken en de kans om heel veel kindjes blij te maken met een mooi evenement.

Herken jij jezelf in bovenstaande en lijkt het je leuk om ons bestuur te versterken of wil je misschien eerst wat meer informatie, stuur ons dan gerust even een mailtje!